VOLUNTEXPO Arad

INTEGRA a participat în data de 21 iulie 2011 la prima ediţie a târgului VOLUNTEXPO, târg de voluntariat organizat la Atrium Mall de către Fundaţia ProPrietenia şi Asociaţia Educatio în parteneriat cu Direcția de Dezvoltare și Asistență Comunitară Arad și cu Centrul Cultural Județean Arad .

Târgul de voluntariat VOLUNTEXPO s-a bucurat de participarea ONG-urilor și Instituțiilor publice arădene. Asociaţia INTEGRA şi-a prezentat activitatea desfăşurată şi proiectele aflate în derulare, dar şi pe cele propuse pentru implementare.

Cei care nu ati reuşit să treceţi pe la standul nostru de la târg, dar doriţi să activaţi ca voluntar în INTEGRA, sunteţi aşteptaţi la sediul nostru sau ne puteţi contacta la telefoanele şi mailurile deja publicate la Contact.

Vă mulţumim.

Echipa INTEGRA